Inginer Constructii Civile

  • Home
  • Inginer Constructii Civile
Candidatul ideal
  • Vechime in domeniu: minim 5 ani;
  • Limba Engleza la nivel mediu – avansat;
  • Organizare eficienta a activitatii;
  • Abilităţi de relaţionare cu ceilalţi (a construi si a mentine relatiile);
  • Absolvent de studii superioare profil CCIA;
  • Experienta in coordonarea subcontractorilor precum si a personalului propriu;
  • Permis categoria B;
  • Bun utilizator al Pachetului Microsoft Office.

Descrierea jobului
  • Organizeaza si coordoneaza activitatea persoanelor din subordine;
  • Urmareste desfasurarea lucrarilor;
  • Este responsabil de buna si corecta utilizare a tuturor utilajelor folosite in lucrari;
  • Controleaza calitatea lucrarilor pentru asigurarea prevederilor din documentatiile tehnice;
  • Planificarea resurselor si a timpului de executie;
  • Gasirea solutiilor cat mai fiabile si economice care se incadreaza in resursele existente;
  • Asigura buna desfasurare a lucrarilor in vederea respectarii termenelor limita.
  • Ofera clientului solutii tehnice si propuneri;
  • Asigura legatura dintre beneficiar-constructor, diriginte santier-RTE-constructor, inspectorat-constructor.

    Translate »