Reprezentant Vanzari

  • Home
  • Reprezentant Vanzari

Responsabilitatile tale vor fi:

  • “Maestru al Comunicarii”: vei folosi abilitatile tale de comunicare pentru a contacta telefonic si/sau prin mail potentialii clienti/beneficiari din baza de date existenta, prezentandu-le cu pasiune serviciile noastre;
  • “Nucleul Comunicării”: vei mentine legatura cu Directorul Vanzari si Consultantul Presales, lucru care va asigura ca toate eforturile noastre sunt aliniate;
  • “Arhitect al Negocierilor”: vei aplica tehnici de negociere complexe pentru construirea fundatiei relatiilor si dezvoltarea parteneriatelor benefice si durabile;
  • “Artist al Rapoartelor”: vei pregati rapoarte relevante in functie de solicitarile primite din partea Managerului Direct (Director Vanzari) care sa aduca claritate in procesul nostru de luare a deciziilor.

Ce cautam:

  • Experienta anterioara in vanzari (minimum 5 ani), cu o preferinta pentru domeniul constructiilor;
  • Capacitatea de a transmite clar si corect informatii, atat in scris, cat si verbal;
  • Abilitatea de a construi si mentine relatii cu clientii/beneficiarii;
  • Atentie la detalii, perseverent, cu o orientare clara catre obtinerea rezultatelor concrete;
  • Abilitati excelente in lucrul cu pachetul Microsoft Office (Excel, Word, Outlook);
  • Limba Engleza la nivel mediu – avansat;
  • Permis de conducere.

Ce iti oferim:

  • 22 de zile de concediu de odihna, dintre care 1 zi e pentru ziua ta de nastere;
  • Abonament Bookster;
  • Prime de Craciun si de Paste;
  • Asigurare medicala privata;
  • Tichete de vacanta si de masa;
  • Bonus de vechime si pentru recomandarea de noi colegi;
  • Oportunitati de crestere profesionala si dezvoltare personala intr-o companie in plina expansiune.

    Translate »